بلوتوث مانیتور خودرو
قابلیت های بلوتوث مانیتور اندروید

قابلیت های بلوتوث مانیتور اندروید

مانیتورهای اندروید خودروها دارای قابلیت های بسیار متنوعی هستند. این قابلیت ها روز به روز جذاب تر و کارآمدتر می شوند. اکثر مانیتورهای اندروید از بلوتوث پشتیبانی می کنند. قابلیت های بلوتوث مانیتور اندروید امکان اتصال گوشی موبایل به مانیتور را فراهم می کنند. به این ترتیب، به راحتی می توان به محتوای صوتی گوشی موبایل یا سایر دستگاه های دیجیتال ازطریق مانیتور خودرو دسترسی پیدا کرد.

بلوتوث مانیتور

نحوه اتصال موبایل به مانیتور اندروید ازطریق بلوتوث

بلوتوث، یکی از بهترین روش ها برای اتصال گوشی موبایل به مانیتور خودروهای مختلف به شمار می رود. به کمک این اتصال می توان محتوای صوتی گوشی موبایل را ازطریق مانیتور اندروید خودرو پخش کرد. به منظور برقراری این اتصال، ابتدا از روشن بودن بلوتوث مانیتور خودرو اطمینان حاصل کنید. فعال کردن بلوتوث مانیتور خودرو از قسمت تنظیمات انجام می شود.

بلوتوث مانیتور

از سوی دیگر، بلوتوث گوشی موبایل خود را نیز فعال کنید. به این ترتیب، نام گوشی موبایل شما در فهرست دستگاه های موجود به نمایش در می آید. با انتخاب نام گوشی موبایل، اتصال بلوتوث بین مانیتور اندروید و گوشی هوشمند برقرار می شود. البته، برقراری این اتصال معمولاً با وارد کردن رمز عبور امکان پذیر است. به کمک قابلیت های بلوتوث مانیتور اندروید می توانید از مانیتور برای پخش آهنگ یا محتوای صوتی گوشی هوشمند خود استفاده کنید.

مدل های مختلف مانیتور اندروید را همین الان ببینید.

بلوتوث مانیتوربه این نکته توجه داشته باشید که نحوه اتصال بلوتوث گوشی موبایل به مانیتور اندروید در مدل های مختلف، متفاوت است. در بسیاری از خودروهای جدید با فناوری های پیشرفته، اتصال بلوتوث بین مانیتور و گوشی هوشمند به صورت خودکار برقرار می شود. در واقع، برقراری اتصال بین گوشی موبایل و مانیتور اندروید ازطریق بلوتوث تنها با فشار دادن یک دکمه انجام می شود. در نتیجه، نیازی به طی کردن مراحل مذکور نخواهد بود.

بلوتوث مانیتور

آشنایی با قابلیت های بلوتوث مانیتور اندروید

مانیتورهای بلوتوث دار دارای مزایای بسیار زیادی هستند. به کمک این قابلیت ها می توان گوشی موبایل یا سایر دستگاه های دیجیتال را بدون نیاز به کابل USB یا HDMI به مانیتور خودرو متصل کرد. علاوه بر این، امکان انتقال محتوای صوتی از گوشی موبایل به مانیتور اندروید نیز وجود دارد. از این قابلیت ها معمولاً برای پخش آهنگ، کتاب های صوتی و غیره استفاده می شود.
البته، بسیاری از رانندگان از اتصال گوشی موبایل خود به مانیتور خودرو برای پاسخ دادن به تماس ها استفاده می کنند. از سوی دیگر، دریافت رادیو بدون آنتن می تواند بسیار دشوار باشد. در واقع، سیگنال رادیو در سیستم های بدون آنتن بسیار ضعیف است. در نتیجه، قابلیت های بلوتوث مانیتور اندروید امکان اتصال رادیو گوشی هوشمند به سیستم استریو خودرو را فراهم می کنند.